Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13956
Stary 04.06.2011, 09:41
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ale jaka propaganda i jakie sukcesy? Obaliłem tylko jakieś Twoje podchody pod to, ze rzekomo Legia kompromitowała Polskę w europejskich pucharach w ostatnich latach. Nie kompromitowała. Jedyny mecz, który taki był to spotkanie z Vetrą, przy czym ocenianie czegokolwiek na podstawie 45 minut jest ryzykowne. Z drugiej strony na pewno nie było też 'niezle'. Niczego takiego nie napisałem. Było słabo, jak na Legię to nawet bardzo słabo. Ale nie kompromitująco, bo ogórki zawsze przechodziliśmy. Odpadaliśmy przy pierwszym w miarę sensownym przeciwniku, ale nie z totalnymi anonimami. Inne polskie kluby nie mogą tak powiedzieć i tyle. Nic więcej. W nadchodzącym sezonie odpadniemy od razu, ale z kimś poważnym, wobec czego znowu komrpomitacji nie będzie - chyba, ze dostaniemy 0-6.





No, właśnie.
Ależ oczywiście, masz rację gościu z Warszawy. Legia po prostu tak bardzo kompromituje się w lidze, że na puchary już nie starcza.
Odpowiedz cytując