|
Parchy mają podobny epizod jak Koruptor Kielce przy swoich awansach najpierw z danej III do II ligi. A potem z II do I (teraz ekstraklasy). Jakoś dziwnym trafem Koronę udało się złapać i ukarać a ich nie. Muszą mieć jakieś spore "znajomości", mocne plecy. Straciłem już zresztą nadzieję że spadną. Zawsze znajdzie się jakaś "pomocna" dłoń która im pomoże.
I nie zdziwiłbym się jakby Majcher celowo opóźniał dokończenie naszego stadionu gdy tymczasem u Parchatych są bilety po 5 zł. U nas przez niepełny stadion żeby zbilansować budżet są drogie bilety a w tym czasie na Parchatych prawie za darmo. To przypadek? Może dobrze skoordynowana akcja zapełniania ich Kauflandu?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|