Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46156
Stary 04.06.2011, 01:53
no i ...., że tak powiedział, wiadomo, że tak nie będzie
jak ktoś ładnie powiedział, sprawy transferowe, to nie fabryka kabli, że termin ma się zgadzać
Stan chce jak najlepszych piłkarzy sprowadzić, a że nasza pozycja na rynku transferowym jest jaka jest, to trzeba czekać

więc poluzujcie poślady i skończcie .......ić
Odpowiedz cytując