|
Jeśli to prawda co tam Drumlak naopowiadał to niezła patologia. Jak jeszcze do tego dodać sposób zarządzania samym klubem (brak choćby jednego scauta, zatrudnienie trenera który za grosz nie ma kultury i klasy, brak zawieszenia dla Mierzejewskiego) to mamy piękny obraz ekstraklasowego klubu. Niech nikt nie mówi, że pieniądze nie grają. Grają i to mocno. Już wole arcy "ciekawe" mecze z biedniutka Polonią Bytom niż derby z Cracovią.
|