Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46149
Stary 04.06.2011, 00:00
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ludzie myślcie...
Lech w ostatnich pucharach odniósł podobne (jak nie większe) sukcesy jak Wisła za czasów Schalke... Także nie przesadzaj z tym poziomem polskiej piłki...
Z matematycznego punktu widzenia Lech odniósł mniejszy sukces niż Wisła ad 2002/2003. Poznaniacy dotarli do 1/16 a Wisła do 1/8.



Odpowiedz cytując