Konrad. napisał(a):

Ludzie myślcie...
Lech w ostatnich pucharach odniósł podobne (jak nie większe) sukcesy jak Wisła za czasów Schalke... Także nie przesadzaj z tym poziomem polskiej piłki...
|
Z matematycznego punktu widzenia Lech odniósł mniejszy sukces niż Wisła ad 2002/2003. Poznaniacy dotarli do 1/16 a Wisła do 1/8.