|
Jeśli o mnie chodzi to go nawet rozumiem(pieniądze przed nadchodzącą emeryturką piłkarską). Tak samo jak wszystkich na forum pewnie zaskoczyła informacja o przejściu Marcina do Polonii ale z drugiej strony zastanówmy się czy jest nam potrzebny 33 letni zawodnik w walce o ligę mistrzów. Pozostało mu pewnie rok (max 2 lata gry) i chce sobie odłożyć. Gdzie miał te pieniądze odłożyć(w biednym Ruchu?). Wojciechowski oczywiście zaproponował mu kontrakt ponieważ na piłce zna się jak kobiety z koła gospodyń wiejskich i najlepszym jego sposobem jest przepłacanie za Polskie mega talenty( Sobiech) lub monitorowanie zainteresowań innych klubów( Onyszko którego podkradł nam bez wykonania testów medycznych, chwała mu za to). Nie wiem czy Wisła rzetelnie interesowała się Baszczem ale jeśli nie (przyczyny sportowe, Maaskant pewnie nie chciał drugiego Żurawia) to tym bardziej nie powinniśmy obarczać Marcina.
Ostatnio edytowane przez Kryniu : 04.06.2011 o godz. 00:15.
|