TeeS88 napisał(a):

|
Mam pytanie dlaczego piszecie o 10 czerwca? Skoro okienko transferowe zawsze jest otwarte od 1 lipca do końca sierpnia.
|
Hmm, czyli puchary olewamy i "skupiamy" się na lidze?
nesta napisał(a):

Tak na marginesie to mamy juz dwa wzmocnienia, Skorza zostaje w Legii, a dzis ogloszono, ze Bakero w Lechu
|
Ja bym się bardziej cieszył jakby co roku konkurencja była mocniejsza i Wisła z roku na rok również rosła w siłę. Niestety od 2003 roku lecimy na pysk. Nie ma, że jest raz lepiej raz gorzej. Z roku na rok jest coraz gorzej. Ze wszystkimi bo krajowa konkurencja też leci na pysk, tylko czy to jest powód do radości?