Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46146
Stary 03.06.2011, 23:18
TeeS88 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie dlaczego piszecie o 10 czerwca? Skoro okienko transferowe zawsze jest otwarte od 1 lipca do końca sierpnia.
Hmm, czyli puchary olewamy i "skupiamy" się na lidze?

nesta napisał(a):Wyświetl post
Tak na marginesie to mamy juz dwa wzmocnienia, Skorza zostaje w Legii, a dzis ogloszono, ze Bakero w Lechu
Ja bym się bardziej cieszył jakby co roku konkurencja była mocniejsza i Wisła z roku na rok również rosła w siłę. Niestety od 2003 roku lecimy na pysk. Nie ma, że jest raz lepiej raz gorzej. Z roku na rok jest coraz gorzej. Ze wszystkimi bo krajowa konkurencja też leci na pysk, tylko czy to jest powód do radości?
Ostatnio edytowane przez thechris : 03.06.2011 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując