Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5764
Stary 03.06.2011, 22:06
Gdzieś czytałem że Baszczyński tuż przed podpisaniem kontraktu z Polonią dzwonił jeszcze do Wiłsy czy na 100% go nie chcą i usłyszał odpowiedź potwierdzającą, że nie jest Wisła nim zainteresowania.
Odpowiedz cytując