Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22179
Stary 03.06.2011, 20:59
Manson33 napisał(a):Wyświetl post
Droga Kobieto !
Spróbuj jak moja Babcia odkurzyć mieszkanko:

http://www.dobreprogramy.pl/Odkurzac...ows,12322.html

lecz wcześniej pobaw się też tym czymś:

http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uni...ows,12741.html

No i jak zwykle na koniec niezawodny czyściciel:

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner...ows,13061.html

Na tych trzech programach plus antywirus mój lapek chodzi jak sprinter !
zwariowałam hehe dobry post
ale melduję że nie pomogło - a i owszem usunęło mi jakieś 8000 plików - czy śmieci i fajnie ale za to komp nie pamięta teraz haseł do poczt, witryn, facebooków i innych hehe
ale błąd mam nadal wrr.. a stosowałam wszystkie metody przez Was podawane ...
nic to będzie musiał trafić do specjalisty ...
wielkie dzięki Panowie!
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując