Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12860
Stary 03.06.2011, 18:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Co znaczy " a że go nie lubią". Podobno media powinny być obiektywne.
Ziobro nie tyle dał się złapać ,co pokazał ,że jest zwykłym amatorem.
Co do mediów, przecież PIS miał cała TVP w swoich rękach ,działy się takie rzeczy ,że przerywali relacje z meczu piłki nożnej ,żeby wyemitować konferencje prasową Kaczyńskiego
Ostatnio edytowane przez AS82 : 03.06.2011 o godz. 18:22.