Drozd napisał(a):

|
Co znaczy " a że go nie lubią". Podobno media powinny być obiektywne.
|
Ziobro nie tyle dał się złapać ,co pokazał ,że jest zwykłym amatorem.
Co do mediów, przecież PIS miał cała TVP w swoich rękach ,działy się takie rzeczy ,że przerywali relacje z meczu piłki nożnej ,żeby wyemitować konferencje prasową Kaczyńskiego
