|
Moim zdaniem transfer cienkiego ostatnimi czasy Van Nistelroya to nie był najlepszy pomysł i nie ma co płakać że poszedł do malagi. Co do Wasyla i Boenisha - nie wierzę - ale nie było by to dla wisły złe ;] Ja natomiast radziłbym się skupić na talentach takich jak ten król strzelców ligi serbskiej Iliev , Traore itp.
|