Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9625
Stary 03.06.2011, 18:05
Moim zdaniem transfer cienkiego ostatnimi czasy Van Nistelroya to nie był najlepszy pomysł i nie ma co płakać że poszedł do malagi. Co do Wasyla i Boenisha - nie wierzę - ale nie było by to dla wisły złe ;] Ja natomiast radziłbym się skupić na talentach takich jak ten król strzelców ligi serbskiej Iliev , Traore itp.
Odpowiedz cytując