lazy napisał(a):

(...)Teraz od 10 czerwca musi nastąpić finalizacja transferów...
Co prawda dalej jest: ...bo chcemy, żeby od początku przygotowań, czyli od 12 czerwca
ale część forum już chciała 10 czerwca o świcie przeczytać kogo to Wisełka zakupiła...
|
Literówka podczas przepisywania wywiadu - powinno być "do". Tak przynajmniej ja zapamiętałem jego wypowiedź.