(...)Teraz od 10 czerwca musi nastąpić finalizacja transferów...
Co prawda dalej jest:
...bo chcemy, żeby od początku przygotowań, czyli od 12 czerwca
ale część forum już chciała 10 czerwca o świcie przeczytać kogo to Wisełka zakupiła...
BTW tu wywiad z 30.05:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
i czytamy co następuje:
Przed nami trzy tygodnie intensywnej pracy transferowej, żeby szybko podpisać kontrakty z nowymi piłkarzami, a potem tylko ciężka praca zawodników i trenerów.
Więc to jest płynna granica a nie koniec świata. A apropos końców świata, ktoś wie do kiedy mamy zgłosić kadrę do eleminacji LM?