Jak można napisać, że my walczymy o LE. Krew mnie zalewa widząc takie komentarze, co to w ogóle za kibice

Gra się po to w eliminacjach żeby je przejść. Jak ktoś tego nie rozumie albo gra po to, żeby do LE się dostać to jest idiotą i to skończony. Wisła może się rozwinąć, krok do przodu a za nią inne kluby(oby). Teraz pozostaje nam czekać na wzmocnienia i jazda w elimiacjach