Wyświetl pojedynczy post
kelmaj
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46134
Stary 03.06.2011, 17:36
Jak można napisać, że my walczymy o LE. Krew mnie zalewa widząc takie komentarze, co to w ogóle za kibice
Gra się po to w eliminacjach żeby je przejść. Jak ktoś tego nie rozumie albo gra po to, żeby do LE się dostać to jest idiotą i to skończony. Wisła może się rozwinąć, krok do przodu a za nią inne kluby(oby). Teraz pozostaje nam czekać na wzmocnienia i jazda w elimiacjach

Odpowiedz cytując