Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46132
Stary 03.06.2011, 17:30
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Transfery napewno beda .Stan wie ze bez nich o LE bedzie ciezko.

Potrzebujemy zeby tam zagrac przejsc 2 przeciwnikow z czego ten drugi moze byc ciezki.
Apeluje zeby trzezwo oceniac tez sytuacje.Panowie my gramy o grupe Ligi Europejsckiej a nie Lige Mistrzow.Onet juz sie napala tak zeby potem napisac o "koncu Wisly" czyli typowe pompowanie balonika.

Napstnik obronca prawy i lewy i jakis pomocnik ,no chyba ze Chavez odejdzie ,to jeszcze bedzie srodek.

Startujemy w eliminacjach ligi mistrzów .

Nawet jeśli jest to odległa perspektywa to nie można byc minimalistami i 4 rundzie el LM powiedziec " a my mamy juz grupe LE odpuszczamy eliminacje LM bo wkońcu nie mamy szans sie do niej dostac "

Celem jest gra w grupie . jak będziemy grac w LE to będzie dobrze , ale cel jest jeden LIGA MISTRZÓW


to tak jakbysmy majc 10 punktów straty do Jagi powiedzieli : a zależy nam tylko na pucharach , nie myślimy o mistrzostwie . Jak się pojawiła szansa walki o mistrza trzeba ją wykorzystać . Tak samo jest z grą w pucharach .
Odpowiedz cytując