jova napisał(a):

|
Bo 10tego będzie można sprawdzić ile warte są obietnice prezesa Basałaja. Ponoć transfery mają być załatwione szybko, by zespół mógł się optymalnie przygotować do kwalifikacji LM. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
|
Rzuć linkiem do tej obietnicy.