Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9621
Stary 03.06.2011, 17:17
i znów z forum zbymaka i maci0sa :

Cytat:
Nie ma tematu Wasyla i Boenischa w Wisle. <- jakis typ tak napisał


Dobra, poczekajmy do jutra do konferencji prasowej...

Jak moje doniesienia okażą się plotką to mogę zostać zbanowany, ale w przeciwnym razie proszę o bany dla osób które mnie obrażały.
Cytat:
Dostałem właśnie sms'a od kolegi który jeszcze w biurze siedzi i napisał, że spotkanie się już zakończyło i Sebek wyglądał na zadowolonego.

Swoją drogą zastanawiam się, czemu taksówką podjechał pod Telefonikę, a nie swoim autem bądź jakimś z klubu
Odpowiedz cytując