i znów z forum zbymaka i maci0sa :
Cytat:
Nie ma tematu Wasyla i Boenischa w Wisle. <- jakis typ tak napisał 
Dobra, poczekajmy do jutra do konferencji prasowej...
Jak moje doniesienia okażą się plotką to mogę zostać zbanowany, ale w przeciwnym razie proszę o bany dla osób które mnie obrażały.
|
Cytat:
Dostałem właśnie sms'a od kolegi który jeszcze w biurze siedzi i napisał, że spotkanie się już zakończyło i Sebek wyglądał na zadowolonego.
Swoją drogą zastanawiam się, czemu taksówką podjechał pod Telefonikę, a nie swoim autem bądź jakimś z klubu
|