Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46129
Stary 03.06.2011, 17:16
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Transfery napewno beda .Stan wie ze bez nich o LE bedzie ciezko.

Potrzebujemy zeby tam zagrac przejsc 2 przeciwnikow z czego ten drugi moze byc ciezki.
Apeluje zeby trzezwo oceniac tez sytuacje.Panowie my gramy o grupe Ligi Europejsckiej a nie Lige Mistrzow.Onet juz sie napala tak zeby potem napisac o "koncu Wisly" czyli typowe pompowanie balonika.

Napstnik obronca prawy i lewy i jakis pomocnik ,no chyba ze Chavez odejdzie ,to jeszcze bedzie srodek.
o co Ci chodzi mozesz rozwinac

a po drugie to do UEFA jest duzo trudniej teraz wejsc niz do Ligi Mistrzow, zalecam sprawdzic ewentualnych rywali
Odpowiedz cytując