|
Transfery napewno beda .Stan wie ze bez nich o LE bedzie ciezko.
Potrzebujemy zeby tam zagrac przejsc 2 przeciwnikow z czego ten drugi moze byc ciezki.
Apeluje zeby trzezwo oceniac tez sytuacje.Panowie my gramy o grupe Ligi Europejsckiej a nie Lige Mistrzow.Onet juz sie napala tak zeby potem napisac o "koncu Wisly" czyli typowe pompowanie balonika.
Napstnik obronca prawy i lewy i jakis pomocnik ,no chyba ze Chavez odejdzie ,to jeszcze bedzie srodek.
|