Chavez nie jest na wypożyczeniu , nie piszcie bzdur
szprotson napisał(a):

ja .......e
Tak,zmieniło sie to, ze po raz pierwszy chcemy by na 1 dzień przygotowań była CAŁA kadra a nie jej zarys.
|
kadry i tak nie będzie na 10.06 bo za wielu piłkarzy mamy w kadrach narodowych , a np taki Mączyński 11 czerwca kończy rozgrywki 1 ligiwe , no a ma do nas wrócić. Taki Chavez do nas może wrócic dopiero poczatkiem lipca .
Basałaj nie ma wpływu na tok rozmów transferowych , tym bardziej jeśli Wisla liczy każdy grosz ( a liczy ). Wszystkie hasła wypowiedziane ostatnimi dniami były raczej życzeniowe . " Będziemy się starać aby kadra była skompletowana w dniu X " jak się nie skompletuje to się powie " zadecydowały czynniki na które nie mieliśmy wpływu "
Jeśli do 10 czerwca będą 3 nowe transfery to będzie super , do 20 powinna byc skompletowana cała kadra .