|
A wezcie przestancie wypisywac jakie to transfery robi wielka Polonia i kim oni nie sa.
Wezcie wypisywac jacy my to jestesmy cieniutcy ze znowu nie mamy transferow.
Wezcie sie zastanowcie moze ze 5 dni temu dopiero skonczyla sie liga a Wy juz wielce wszystko chcecie..
I wezcie wypisywac ze znowu Was oszukano bo transfery mialy byc do 10 czerwca a ich nie ma..
Beda to beda nie bedzie to nie bedzie i juz...
Beda w lipcu to w lipcu...
Nie wejdziemy do LM to nie wejdziemy...
Wezcie wylaczcie ten lament i juz...
|