Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46126
Stary 03.06.2011, 17:01
A wezcie przestancie wypisywac jakie to transfery robi wielka Polonia i kim oni nie sa.
Wezcie wypisywac jacy my to jestesmy cieniutcy ze znowu nie mamy transferow.
Wezcie sie zastanowcie moze ze 5 dni temu dopiero skonczyla sie liga a Wy juz wielce wszystko chcecie..

I wezcie wypisywac ze znowu Was oszukano bo transfery mialy byc do 10 czerwca a ich nie ma..

Beda to beda nie bedzie to nie bedzie i juz...
Beda w lipcu to w lipcu...
Nie wejdziemy do LM to nie wejdziemy...

Wezcie wylaczcie ten lament i juz...
Odpowiedz cytując