Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11561
Stary 03.06.2011, 17:01
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy Rios to jeszcze nasz piłkarz, czy toczą się jakieś rozmowy, w sumie trudno uwierzyć by Maaskant chciał jego pozostania(wnioskując po "szansach" jakie dostał od trenera). W Krakowie jeszcze jest na pewno, widziany dzisiaj koło Bagateli z rodziną, czyżby postanowił wakacje przed powrotem spędzić w Krakowie ?
ma kontrakt jeszcze chyba do lipca
Odpowiedz cytując