|
Na razie pozostaje czekać do 10 czerwca, jak powiedział prezes bogdan i Stasiu. Wtedy będziemy wiedzieli coś więcej. Być może Stanowi chodziło o wyznaczeniu terminu 10 czerwca jako daty końca negocjacji. Ja wierzę w kompetencje Mr. Valcxa.
Załóżmy, że w Wiśle zostają Chavez i Cikos. Odchodzą Łobo, Żuraw, Boukhari, Branco, Sivakow, Rios. Przychodzi Iliev (wariant pesymistyczny lecz...realny). Z takim składem mamy obowiązek przejść II rundę eliminacji. Ale w 3 trafiamy na Slovan Bratysława lub Malmö FF i odpadamy z el. LM.
Trafiamy do 4 rundy el. LE, a tam Tottenham, Sevilla, Athletic Bilbao i tak kończy się przygoda z pucharami.
To czarny scenariusz. Dlatego trzeba stawiać na jakość, nie na ilość. I nie piszcie takich głupot, jak np. wypożyczenie Boenischa, czy RvN bo tylko można się ośmieszyć. Tisze jedjesz - dalsze budjesz
|