JohnnyH napisał(a):

Wojtas...tak czy siak wyszło słabo...akurat tego się po Baszczu nie spodziewałem...Mam w dupie zgody pejsów...gdyby poszedł do nich byłby mega bucem...nie poszedł ale niestety niesmak pozostał....4 Legenda...to zobowiązuje...szkoda że Baszcz się sprzedał (tak ja to widzę-subiektywna ocena)
Pzdr
|
Wg mnie jedynymi 2 klubami do jakich Baszczu napewno by nie poszedl to Legia i Cracovia (byc moze tym trzecim byla by Amika).
reszta klubow jest nam praktycznie obojetna (procz zgod

...)
wiec niby czemu piszecie ze Dysko-Polo to zly wybór?