Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5742
Stary 03.06.2011, 16:51
JohnnyH napisał(a):Wyświetl post
Wojtas...tak czy siak wyszło słabo...akurat tego się po Baszczu nie spodziewałem...Mam w dupie zgody pejsów...gdyby poszedł do nich byłby mega bucem...nie poszedł ale niestety niesmak pozostał....4 Legenda...to zobowiązuje...szkoda że Baszcz się sprzedał (tak ja to widzę-subiektywna ocena)

Pzdr


Wg mnie jedynymi 2 klubami do jakich Baszczu napewno by nie poszedl to Legia i Cracovia (byc moze tym trzecim byla by Amika).

reszta klubow jest nam praktycznie obojetna (procz zgod...)

wiec niby czemu piszecie ze Dysko-Polo to zly wybór?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując