iamChris napisał(a):

|
środek obrony (Jodłowiec, Kokoszka) i lewa obrona (sadlok)
|
Kokoszka dobrym środkowym obrońcą? Ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć.
prezes85 napisał(a):

zerknij sobie na tabele ligi po 5. kolejce zakończonego sezonu
przed zwolnieniem po raz pierwszy trenera
jakby nie zwolnili to by byli mistrzem
|
Zerknij na tabele po 30 kolejce, a nie po 5, bo po 5 to o środek tabeli z Legią byśmy walczyli, a Amica z Cracovią przed spadkiem i najprawdopodobniej by się nie uchronili. Skończ z gdybaniem, bo za przeproszeniem gówno wiesz co by się stało w przeciągu tych 25 kolejek gdyby w DiscoPolo był jeszcze Bakero.