Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
kubamusial
Member
Od: 02.2005
Skąd: KR
Offline
#
11559
03.06.2011, 16:00
visa
napisał(a):
Ktoś kiedyś pisał tutaj o BMW białym jednego z naszych graczy.
Widziałem pod stadionem ostatnio białą bawarę, chyba serii 3.
Blachy PO 001NA - czyja to fura może być ? Na poznańskich tablicach ?
to jest auto Zurawia
KOPER
kubamusial
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubamusial
Znajdź inne posty napisane przez kubamusial