Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11558
Stary 03.06.2011, 15:47
Ciekawe czy Rios to jeszcze nasz piłkarz, czy toczą się jakieś rozmowy, w sumie trudno uwierzyć by Maaskant chciał jego pozostania(wnioskując po "szansach" jakie dostał od trenera). W Krakowie jeszcze jest na pewno, widziany dzisiaj koło Bagateli z rodziną, czyżby postanowił wakacje przed powrotem spędzić w Krakowie ?
Odpowiedz cytując