|
Ciekawe czy Rios to jeszcze nasz piłkarz, czy toczą się jakieś rozmowy, w sumie trudno uwierzyć by Maaskant chciał jego pozostania(wnioskując po "szansach" jakie dostał od trenera). W Krakowie jeszcze jest na pewno, widziany dzisiaj koło Bagateli z rodziną, czyżby postanowił wakacje przed powrotem spędzić w Krakowie ?
|