KMZ żądaj dowodów nie obietnic jeszcze w transfer Wasilewskiego mogę uwierzyć ale transfer Boenischa

przecież kilka dni temu podpisywał nowy kontrakt z Werderem chyba nie po to by teraz grać przy Reymonta a tak propo wiadomo co dalej z Siwakowem będzie dalej grał w Wiśle czy wraca z wypożyczenia

a może na Reymonta zawita ktoś z dwójki Buval - Sotirović