Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5739
Stary 03.06.2011, 15:17
Gościa, który parę lat zapieprzał z Białą Gwiazdą na piersi, traktujecie jak śmiecia. Rozmawiał z Wisłą, nie wyszło, wybrał najlepszą ofertę. Kojarzone z korupcją Zagłębie? Upadający Ruch? Ja wiem, że najlepiej by było, gdyby poszedł do Lechii lub Śląska, wszystkim by odpowiadało. Pewnie nie miał oferty i wybrał Polonię, a oni akurat mogą coś zawojować w lidze. Ma 33 lata, chce stabilizacji, dobrego poziomu sportowego i płacowego. Polonia mu to zapewnia i skończcie z wjeżdżaniem na Baszcza, bo nie zrobił nic takiego, aby na to zasłużyć. To nawet jest śmieszne, że lżycie współczesną legendę Wisły tylko dlatego, że poszedł do Polonii Warszawa.
Odpowiedz cytując