Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46109
Stary 03.06.2011, 15:03
też uważam, że Stan powinien przeczesać Timisoarę

szczególnie http://www.transfermarkt.de/de/dan-a...ler_47146.html - koniec kontraktu, a pewnie inni też rozwiążą z winy klubu
http://www.transfermarkt.de/de/dorin...ler_54735.html
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 03.06.2011 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując