Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
46109
03.06.2011, 15:03
też uważam, że Stan powinien przeczesać Timisoarę
szczególnie
http://www.transfermarkt.de/de/dan-a...ler_47146.html
- koniec kontraktu, a pewnie inni też rozwiążą z winy klubu
http://www.transfermarkt.de/de/dorin...ler_54735.html
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 03.06.2011 o godz. 15:06.
Acapelo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Acapelo
Znajdź inne posty napisane przez Acapelo