Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5731
Stary 03.06.2011, 14:03
Przecież kibice Polonii to zgoda Cracovii? Jak nie obecna to była. Dla mnie przejście Marcina do Polonii jest gorsze od odejścia Frankowskiego, chociaż akurat Frankowi wcale nie miałem tego tak bardzo za złe ( zresztą żeby była jasność Marcina też tak bardzo nie), ale wydaje mi się że jego działanie jest gorsze:( a szkoda mógł zostać legendą.
Odpowiedz cytując