Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11555
Stary 03.06.2011, 11:54
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Od czasu, gdy Smuda powiedział, że Małecki słabo gra w defensywie (co jest dla mnie śmiesznym argumentem), zacząłem przyglądać się temu aspektowi gry u Małego. I wiecie co? Moim zdaniem on ma najwięcej odbiorów spośród wszystkich ofensywnych graczy ligi.
A co do piłkarza sezonu to również uważam, że Mila zasłużył na to miano najbardziej.
Ja nie musiałem się przyglądać jakoś specjalnie grze Małego. Po prostu to co mówi Smuda trzeba zawsze interpretować odwrotnie
Odpowiedz cytując