gianbuffon napisał(a):

Od czasu, gdy Smuda powiedział, że Małecki słabo gra w defensywie (co jest dla mnie śmiesznym argumentem), zacząłem przyglądać się temu aspektowi gry u Małego. I wiecie co? Moim zdaniem on ma najwięcej odbiorów spośród wszystkich ofensywnych graczy ligi.
A co do piłkarza sezonu to również uważam, że Mila zasłużył na to miano najbardziej.
|
Ja nie musiałem się przyglądać jakoś specjalnie grze Małego. Po prostu to co mówi Smuda trzeba zawsze interpretować odwrotnie
