Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
Od: 05.2011
Skąd: varazze
Offline
#
5720
03.06.2011, 11:40
Wisle baszczu sportowo by nic nie dal. Chcial zostac w Polsce, Polonia dala dobra oferte, klub z ambicjami to sie Baszczu zdecydowal.
Mysle, ze i tak w jego sercu bedzie zawsze Wisla.
A moze warszawa mu odpowiada bo przymierza sie na eksperta do c+
tomaszw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszw
Znajdź inne posty napisane przez tomaszw