Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9607
Stary 03.06.2011, 11:22
biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Zicu interesowaliśmy się za Dana i chyba już do samolotu wsiadał , a i w Fm wymiatał. Abstrahując od tego generalnie dobry piłkarz, tylko czy to nie był bardziej środkowy ofensywny pomocnik? Ciekawa sprawa czy chociaż z połowa tych graczy jest w naszym zasięgu finansowym?
To fakt,Zicu już wcześniej bardzo poważnie interesowaliśmy się.Co do tego czy byliby w naszym zasięgu finansowym to oczywiście,że tak.Po pierwsze: są za darmo,po drugie: kontrakty w lidze rumuńskiej to max 200-300 tysięcy euro rocznie.A do tego perspektywa gry w LM mogłaby skusic niejednego z tych zawodników
Odpowiedz cytując