|
Jeśli chodzi o to "dziecko" to większość z tych forumowiczów mogła by być moim dzieckiem a na mecze jestem już jak większość z nich była dopiero w planach a jeśli chodzi o przemyślane transfery to na razie ich nie widzę bo jedyny zawodnik który jest blisko to 32 letni taki sobie napastnik którego nikt nie chce porównując go do tych co przyszli zima to wygląda blado jak na razie pisze o tych o których coś się mówi jak przyjdzie ktoś konkretny to będę pierwszy który pochwali za jego ściągnięcie
|