Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
Od: 06.2011
Offline
#
46085
03.06.2011, 11:11
Potrzebujemy koniecznie lewego obrońcę, stopera, prawego pomocnika i dwóch napastników. Sprzedajmy jeszcze Jirsaka, Riosa, Łobodzińskiego i wypożyczmy Kowalskiego bo oni już nic nie wniosą do drużyny...
Str@żak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Str@żak
Znajdź inne posty napisane przez Str@żak