FraMat napisał(a):

a drugi za to, że Malaga go uprzedziła...
Ludzie, ogarnijcie sie
|
Akurat w RvN w najmniejszym stopniu nie wierzyłem , więc trafiłeś kulą w płot. W zeszłym okienku nie narzekałem na Stana , nawet gdy na forum panował lament po braciach (ja uważałem to za dobry ruch) , więc nie broń mi w tym trochu pomarudzić ;-) tym bardziej , że pretensje są uzasadnione, bo Baszczu zarówno pod względem piłkarskim jak i mentalnym byłby świetnym transferem.