Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5718
Stary 03.06.2011, 11:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a drugi za to, że Malaga go uprzedziła...

Ludzie, ogarnijcie sie
Akurat w RvN w najmniejszym stopniu nie wierzyłem , więc trafiłeś kulą w płot. W zeszłym okienku nie narzekałem na Stana , nawet gdy na forum panował lament po braciach (ja uważałem to za dobry ruch) , więc nie broń mi w tym trochu pomarudzić ;-) tym bardziej , że pretensje są uzasadnione, bo Baszczu zarówno pod względem piłkarskim jak i mentalnym byłby świetnym transferem.
Odpowiedz cytując