Karamazow napisał(a):

|
Prawo nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach UE jest chore: za obrażenie murzyna, żyda czy też geja są wyższe kary niż za obrażenie "zwykłego" człowieka. Według mnie to jest własnie rasizm, że prawo nie jest równo stosowane wobec wszystkich, a jeśli się nie mylę to jest zapisane chyba nawet w konstytucji.
|
Nie "za obrazanie tylko" "za obrazanie z powodu ze sie kims jest". Gdyby cie wyzywano od zlodzieji tylko bo jestes Polakiem (jakw Niemczech) to tez bys sie burzyl.
Oczywiscie zarzuty z dupy bo eksperci przesadzili juz sprawei prokurator pobawil sie w detektywa za nasze(podatnikow)pieniadze po to by umorzyc postepowanie...