|
Jeż to taki rozgrywający w stylu Tomka Kulawika z dawnych lat.Inteligentny zawodnik, dużo widzi,świetnie podaje prostopadle a przy tym ma precyzyjny strzał z dystansu.
No ale znając życie to Górnik za niego pewnie duuuużo chce.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.06.2011 o godz. 10:37.
|