Wyświetl pojedynczy post
canis
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46082
Stary 03.06.2011, 10:31
kubryc napisał(a):Wyświetl post
...
Kluczem może okazać się pozostanie Sivakova
Tylko, żeby ta "włoska" gwiazda zechciała grać na 100 (lub więcej) % swoich możliwości jak pozostanie u nas na dłużej. Bo jak na razie wydaje mi się, że trochę sobie odpuszczał część spotkań. Dodatkowo w wywiadach podkreślał, że w Wiśle jest tylko na pół roku...
Odpowiedz cytując