kubryc napisał(a):

...
Kluczem może okazać się pozostanie Sivakova
|
Tylko, żeby ta "włoska" gwiazda zechciała grać na 100 (lub więcej) % swoich możliwości jak pozostanie u nas na dłużej. Bo jak na razie wydaje mi się, że trochę sobie odpuszczał część spotkań. Dodatkowo w wywiadach podkreślał, że w Wiśle jest tylko na pół roku...