KROKU napisał(a):

|
Jak na razie ta zapowiadana ofenzywa transferowa i częsyo powtarzane szczególnie przez pana Basałaj hasło jak tylko sie skończy sezon podpisujemy kontrakty a tu jak na razie same raczej złe wieści Chavez odejdzie a do gry pw Wisle szykują sie albo emeryci albo średniaki których nikt nie chce paranoja
|
Nie płacz dziecko. Przerzuć się się na Legie.