Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46080
Stary 03.06.2011, 10:23
KROKU napisał(a):Wyświetl post
Jak na razie ta zapowiadana ofenzywa transferowa i częsyo powtarzane szczególnie przez pana Basałaj hasło jak tylko sie skończy sezon podpisujemy kontrakty a tu jak na razie same raczej złe wieści Chavez odejdzie a do gry pw Wisle szykują sie albo emeryci albo średniaki których nikt nie chce paranoja
Nie płacz dziecko. Przerzuć się się na Legie.
Odpowiedz cytując