KROKU napisał(a):

|
Jak na razie ta zapowiadana ofenzywa transferowa i częsyo powtarzane szczególnie przez pana Basałaj hasło jak tylko sie skończy sezon podpisujemy kontrakty a tu jak na razie same raczej złe wieści Chavez odejdzie a do gry pw Wisle szykują sie albo emeryci albo średniaki których nikt nie chce paranoja
|
Zakontraktowali juz kogoś? Jak ktoś podpisze z Wisłą kontrakt to wtedy narzekajcie i lamentujcie. Valckx całą wiosne poszukiwał zawodników i doskonale wie jakich brakuje, a tu mam wrażenie, że część myśli że dopiero po skończeniu sezonu na hurra zaczął szukać piłkarzy.