Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46077
Stary 03.06.2011, 10:08
kubryc napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chcemy coś ugrać w Europie, powinniśmy kupić, moim zdaniem, jednego stopera i dwóch bocznych obrońców, którzy są o klasę lepsi od obecnych. Do tego ofensywny pomocnik, zbliżony stylem gry do Maora, tylko operujący bardziej w środku pola. No i napastnik.
ale my to wszystko wiemy

problem w tym, że pozyska nie 5 klasowych zawodników bardzo dużo kosztuje...
Odpowiedz cytując