kubryc napisał(a):

|
Jeśli chcemy coś ugrać w Europie, powinniśmy kupić, moim zdaniem, jednego stopera i dwóch bocznych obrońców, którzy są o klasę lepsi od obecnych. Do tego ofensywny pomocnik, zbliżony stylem gry do Maora, tylko operujący bardziej w środku pola. No i napastnik.
|
ale my to wszystko wiemy
problem w tym, że pozyska nie 5 klasowych zawodników bardzo dużo kosztuje...