Wyświetl pojedynczy post
kubryc
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46076
Stary 03.06.2011, 09:56
Marszałek prawie wyczerpał już temat transferów. Jeśli chcemy coś ugrać w Europie, powinniśmy kupić, moim zdaniem, jednego stopera i dwóch bocznych obrońców, którzy są o klasę lepsi od obecnych. Do tego ofensywny pomocnik, zbliżony stylem gry do Maora, tylko operujący bardziej w środku pola. No i napastnik.

Kluczem może okazać się pozostanie Sivakova
Odpowiedz cytując