7 kotów napisał(a):

A jak Ci za 10 lat na forum Wiary Amiki dadzą możliwość banowania na IP i 100% kontroli nad userem to tez pójdziesz?
|
Wiesz, w przypadku Baszcza chodzi też o wydojenie maksymalnego frajera z kasy. I to pod koniec piłkarskiej kariery, gdy możliwości zarobku są bardzo ograniczone. Dlatego nie mam zamiaru specjalnie potępiać Baszcza. Czuję pewien niesmak (to jednak Polonia), ale uczciwie przyznaję że będąc na jego miejscu też pewnie połakomiłbym się na kasę Wojciechowskiego.
Łatwo oceniać, będąc goły i wesoły.
Co do forum - jeśli kiedyś przyjąłbym społeczną funkcję, pracując na rzecz Amiki za free proszę Cię o jedną uprzejmość. Zadzwoń czym prędzej do Tworek i załatw mi jedno miejsce
