dj_ibutti napisał(a):

|
Mam prawo psioczyć. Bo do Discopolo (tak, ich też nie lubimy...) idzie się tylko z jednego powodu: dla kasy. Sprzedał więc wszystkie swoje wartości. Ma w d...e to, że prezes będzie ustalał skład, a jak będzie słabo grał to trafi do klubu Kokosa i będzie biegał po schodach. Tak. Sprzedał się dla kasy. A jak potrzebuje pieniędzy, to niech zarobi w Grecji...
|
Dokładnie, masz 100% racji. Nie mam zamiaru potępiać Baszczyńskiego - powoli kończy karierę i wiadomo, że chce odłożyć coś na przyszłość. Ale chwały mu to nie przynosi.
W dodatku Polonia to - o ile coś się nie zmieniło - zgoda naszej sąsiadki zza Błoń. Co innego, gdyby Baszczu przeszedł do takiego Zagłębia, gdzie też nieźle płacą. To jest klub kibicowi Wisły obojętny.