Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46072
Stary 03.06.2011, 09:20
Janusz94 napisał(a):Wyświetl post
Oby Chavez został to będzie super
Pewnie,że super. Jeszcze większe super by było, gdyby udało się sprowadzić kogoś lepszego na jego miejsce, a Honduranin byłby tym samym rezerwowym. Zawodnik o klasę lepszy od Chaveza na jego pozycji to byłoby realne wzmocnienie. Wtedy moglibyśmy mówić o silnym obsadzeniu pozycji w kontekście pucharów. Podobnie jest z każdą inna pozycją defensywną naszego zespołu. Rzecz jasna z wyjątkiem pozycji Pajlica,bo na jego miejsce trzeba podpisać dwóch równorzędnych piłkarzy. On niech idzie do ofensywy.

Potrzeby mamy wielkie,wręcz gigantyczne. Rzecz jasna o ile chcemy cokolwiek pokopać w Europie, a to jest coś więcej niż objazd po Kaukazie z pomocnikiem przemianowanym na obrońcę i środkowym obrońcą co rusz wchodzącym sankami w przeciwnika.

Trzeba rywalizacji na każdej pozycji a do tego potrzeba poważnych wzmocnień. Będę szczery i okrutny ale z takim składem jaki mamy obecnie to szkoda zawracać sobie głowy grą w Europie. Tak prowizorka zostanie zrewidowana w pierwszym lepszym meczu. Boleśnie dla nas rzecz jasna.

To,że zostanie Chavez to fajnie ale nic z tego nie wynika w kontekście poważnego grania. Na ligę może być ale nic więcej. Trzeba zdawać sobie z tego sprawę.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 03.06.2011 o godz. 09:23.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując