Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46071
Stary 03.06.2011, 09:17
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Tak dla Jeża ale pod warunkiem, że odejdzie Garguła a nie Maor...
Zgadzam się z tym w 100%.
Pomoc WILK-JEŻ-MELEX byłaby bardzo mocna. Tym bardziej że Jeż nie jest typowym ofensywnym pomocnikiem. Obserwowałem go w kilku meczach i na pewno nie jest to jeździec bez głowy. Zdyscyplinowany taktycznie z dobrym odbiorem, kreatywny, typowy pomocnik box to box.
Jednak jego przyjście do Wisły można włożyć między bajki, to pobożne życzenia pismaków.
Odpowiedz cytując