bonawentura napisał(a):

|
Odnośnie możliwości sprzedaży poszczególnych graczy - jak dla mnie można sprzedać Kirma i ewentualnie Małeckiego. Wisła może na nich zarobić i to solidnie.
|
Owszem, można ich sprzedać ale pod warunkiem, że wszystkie zarobione na nich pieniądze wydamy na ich nastepców... W przededniu Ligi Mistrzów nie może byc tak, że zarabiamy 6 milionów Euro a wydajemy 2... To nie czas na oszczędności tylko na inwestycje. To Amica musi ciąć budżet, nie my...