Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46069
Stary 03.06.2011, 09:00
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie możliwości sprzedaży poszczególnych graczy - jak dla mnie można sprzedać Kirma i ewentualnie Małeckiego. Wisła może na nich zarobić i to solidnie.
Owszem, można ich sprzedać ale pod warunkiem, że wszystkie zarobione na nich pieniądze wydamy na ich nastepców... W przededniu Ligi Mistrzów nie może byc tak, że zarabiamy 6 milionów Euro a wydajemy 2... To nie czas na oszczędności tylko na inwestycje. To Amica musi ciąć budżet, nie my...
Odpowiedz cytując