|
Wydaje mi się, że to dobrze, że Baszczu do nas nie wrócił. Jeżeli mamy zrobić postęp, awansować do LM, chcieć zrobić jakąś karierę w Europie, to nie możemy stawiać na zawodników, którzy kiedyś grali bardzo dobrze, ale już 2-4 lata temu to zadanie ich przerastało (z całym szacunkiem i sympatią do Marcina).
A to, że będzie grał w Polonii? Dla mnie to nie jest (sportowo) poważny klub, można tam dorobić na zakończenie kariery.
Przecież Marcin chciał się najpierw dogadać z nami. Niech idzie tam, życzę mu wszystkiego najlepszego
|